logo

reklam

5 Çocuk Annesi Kadın Tartıştığı Kocasını Av Tüfeğiyle Öldürdü

Pendik’te 5 çocuk annesi kadın, tartıştığı kocasını av tüfeğiyle öldürdükten sonra komşusunun yanına gidip “Ben kötü bir şey yaptım” dedi ve dizlerinin üzerine çökerek ağladı.

BEŞ ÇOCUK ANNESİ KADIN KOCASINI AV TÜFEĞİYLE ÖLDÜRDÜ

 Fevzi Çakmak Mahallesi Marmara Caddesi Ayçiçeği Sokak’taki bir evde gerçekleşen olayda, B.F. adlı kadın ile kocası S.F. arasında tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen olayda B.F. evdeki av tüfeğiyle S.F’ye ateş etti. S.F, olay yerinde hayatını kaybetti.İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, B.F’yi gözaltına aldı. Olayda kullanılan av tüfeği de ele geçirildi. Beş çocukları bulunan çiftin son dönemde sürekli kavga ettikleri ileri sürüldü.

KOMŞUYA ÇIKIP “KÖTÜ BİR ŞEY YAPTIM” DEDİ VE DİZLERİNİN ÜSTÜNE ÇÖKTÜ

Mahalle sakinlerinden Metin A, “Komşumuz yukarı çıkarak anneme ‘Ben kötü bir şey yaptım’ dedi ve dizlerinin üzerine çökerek ağladı. Biz daha sonra alt kata indik, kapı açıktı. Hemen polise haber verdik. Polis ve ambulans geldiğinde adam ölmüştü. Bir süredir kavga ediyorlardı.” diye konuştu.

GERİYE 5 ÇOCUK KALDI

Olaydan geriye en büyüğü 14, en küçüğü ise 2 yaşında olan 5 çocuk kaldı. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Etiketler: »
Share
555 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.