Yükselen İstanbul Gazetesi

Baba 3 Yaşındaki Kızının Elini Isırdı, Anne İsyan Etti: Kızımı Öldürecek

İstanbul’da bir anne daha çocuğuyla birlikte şiddet gördüğü için polise başvurdu. 4 yıl önce evlenen ve evlendiği günden bu yana şiddet gören kadın, kızının da şiddet görmesi üzerine harekete geçti. ÖLDÜRÜLMEKTEN KORKUYOR Her gün yattığı yastığın altına bıçakla uyuyan kadın, çocuğunun ve kendisinin öldürülmesinden korkuyor. Yaşadığı acı dolu hayatı anlatan talihsiz kadın “Sadece kızımla benim […]

Baba 3 Yaşındaki Kızının Elini Isırdı, Anne İsyan Etti: Kızımı Öldürecek
11 Ocak 2018 - 14:15 'de eklendi.

cani-baba-3-yasindaki-kizinin-elini-isirdi_10441734_90İstanbul’da bir anne daha çocuğuyla birlikte şiddet gördüğü için polise başvurdu. 4 yıl önce evlenen ve evlendiği günden bu yana şiddet gören kadın, kızının da şiddet görmesi üzerine harekete geçti.

ÖLDÜRÜLMEKTEN KORKUYOR

Her gün yattığı yastığın altına bıçakla uyuyan kadın, çocuğunun ve kendisinin öldürülmesinden korkuyor. Yaşadığı acı dolu hayatı anlatan talihsiz kadın “Sadece kızımla benim için bir hayat istiyorum başka hiç bir isteğim beklentim yok. ne olursa çalışır yaparım kızım için.” dedi. Çocuğunun yaşadığı şiddeti de anlatan kadın “mesela çocuğum babası olarak yanına gidip sevmesini istiyor, sevmiyor. ‘sen benim ruhumu daraltıyorsun’ diyor” sözleri ile çocuğunun yaşadıklarını anlattı.

POLİS OLAYA EL KOYDU

Şiddet ve işkenceye uğrayan küçük kız ve anneyi polis ekipleri alıp karakola götürdü. Cani baba ise polis tarafından yakalandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER