Yükselen İstanbul Gazetesi

Cesur Paylaşımlarıyla Gündem Olan Model Didem Soydan’dan Dudak Dudağa Öpüşme Pozu

Cesur paylaşımlara imza atan ünlü model Didem Soydan’ın, bir erkek arkadaşıyla dudak dudağa öpüştüğü fotoğrafları olay oldu. Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen cesur model Didem Soydan, çok konuşulacak bir poza daha imza attı. Soydan sosyal medya hesabından erkek arkadaşıyla öpüştüğü fotoğrafını yayınladı. Soydan’ın paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü. ERKEK ARKADAŞIYLA ÖPÜŞME POZUNU INSTAGRAM’DANPAYLAŞTI Didem Soydan, fotoğrafçı Ozan […]

Cesur Paylaşımlarıyla Gündem Olan Model Didem Soydan’dan Dudak Dudağa Öpüşme Pozu
20 Ekim 2018 - 13:46 'de eklendi.

Cesur paylaşımlara imza atan ünlü model Didem Soydan’ın, bir erkek arkadaşıyla dudak dudağa öpüştüğü fotoğrafları olay oldu.

Cesur Paylaşımlarıyla Gündem Olan Model Didem Soydan'dan Dudak Dudağa Öpüşme Pozu, System.String[]

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen cesur model Didem Soydan, çok konuşulacak bir poza daha imza attı. Soydan sosyal medya hesabından erkek arkadaşıyla öpüştüğü fotoğrafını yayınladı. Soydan’ın paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü.

ERKEK ARKADAŞIYLA ÖPÜŞME POZUNU INSTAGRAM’DANPAYLAŞTI

Didem Soydan, fotoğrafçı Ozan Kıymaç’la çekildiği bu kareleri Instagramhesabından paylaştı. Dudak dudağa poz veren ikilinin fotoğrafları sosyal medyada olay oldu.

“DİDEM’DEN AŞK POZU”

Fotoğrafta elinde gül ile erkek arkadaşıyla dudak dudağa poz veren Didem Soydan için takipçileri ‘Didem’in aşk pozu’ yorumunu yaptı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER