Yükselen İstanbul Gazetesi

Dev bankanın CEO’sundan Bitcoin itirafı

Bitcoin’i dolandırıcılık olarak nitelediği için pişman olduğunu söyleyen Dimon, kripto para zincirlerinin arkasındaki teknolojiye artık inandığını açıkladı. Dünyanın en büyük finans kurumlarından biri J.P Morgan’ın başındaki isim Dimon, geçtiğimiz Eylül ayındaki Bitcoin açıklamasıyla gündem olmuş ve kripto paranın değerinin hızlı bir şekilde düşmesine neden olmuştu. Dimon, sanal para Bitcoin’in bir ‘dolandırıcılık’ olduğunu ve patlayacağını söyleyerek, herhangi […]

Dev bankanın CEO’sundan Bitcoin itirafı
10 Ocak 2018 - 9:52 'de eklendi.

1790136_620x410Bitcoin’i dolandırıcılık olarak nitelediği için pişman olduğunu söyleyen Dimon, kripto para zincirlerinin arkasındaki
teknolojiye artık inandığını açıkladı.

Dünyanın en büyük finans kurumlarından biri J.P Morgan’ın başındaki isim Dimon, geçtiğimiz Eylül ayındaki Bitcoin açıklamasıyla gündem olmuş ve kripto paranın değerinin hızlı bir şekilde düşmesine neden olmuştu.

Dimon, sanal para Bitcoin’in bir ‘dolandırıcılık’ olduğunu ve patlayacağını söyleyerek, herhangi bir traderının bitcoin işlemi yapması durumunda ise bir dakika içerisinde kovulacağını açıklamış ve “Eğer bu para birimine yatırım yapacak kadar aptalsanız bunun bedelini eninde sonunda ödersiniz” demişti.

PİŞMANIM…

Ancak bu kez Dimon, büyük bir geri adım attı.

Fox Business’e konuşan Dimon, Bitcoin’le ilgili dolandırıcılık açıklamasından pişman olduğunu belirterek, ‘kripto para zinciri gerçektir’ ifadesini kullandı.

Öte yandan Bitcoin fiyatları dalgalı seyrini devam ettiriyor. Kripto para piyasasının en büyüğü olan Bitcoin yüzde 1.4 kayıpla 14 bin 760 dolara geriledi.

Bitcoin son 1 yılda yüzde 1500 değer kazandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER