Yükselen İstanbul Gazetesi

Falezlere Çıkıp Kocasına Fotoğraf Attı, Polis İntihardan Son Anda Kurtardı

Antalya’da, 47 yaşındaki kadın falezlere çıkarak eşine fotoğraf attı ve “İntihar edeceğim” dedi. Adamın ihbarı ile olay yerine gelen ekipler kadını kurtardı. Antalya’da falezlere çıkan bir kadın kocasına fotoğraf atarak intihar edeceğini söyledi. Eşin ihbarıyla olay yerine gelen polis, 47 yaşındaki Y.Y.’yi son anda intihardan vazgeçirdi. “İNTİHAR EDECEĞİM” Olay, Muratpaşa ilçesinde bulunan Atatürk Parkı’nda meydana […]

Falezlere Çıkıp Kocasına Fotoğraf Attı, Polis İntihardan Son Anda Kurtardı
24 Ekim 2018 - 13:50 'de eklendi.

Antalya’da, 47 yaşındaki kadın falezlere çıkarak eşine fotoğraf attı ve “İntihar edeceğim” dedi. Adamın ihbarı ile olay yerine gelen ekipler kadını kurtardı.

Falezlere Çıkıp Kocasına Fotoğraf Attı, Polis İntihardan Son Anda Kurtardı, System.String[]

Antalya’da falezlere çıkan bir kadın kocasına fotoğraf atarak intihar edeceğini söyledi. Eşin ihbarıyla olay yerine gelen polis, 47 yaşındaki Y.Y.’yi son anda intihardan vazgeçirdi.

“İNTİHAR EDECEĞİM”

Olay, Muratpaşa ilçesinde bulunan Atatürk Parkı’nda meydana geldi. İddiaya göre eşiyle tartışan 47 yaşındaki Y.Y, otomobiliyle evden ayrıldı.

Parka gelen kadın, eşine fotoğraf atarak intihar edeceğini söyledi. Falezlere çıkan kadın için olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Müzakereci polisler kadını ikna etmek için yaklaşık yarım saat uğraştı.

POLİS, DALGINLIĞINDAN YARARLANDI

Polis ekipleri kadını bir anlık dalgınlığından yararlanarak yakalamayı başardı. Ağlayan kadın, polis aracına bindirilerek ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER