Yükselen İstanbul Gazetesi

Hayvanlara Eziyet Bitmek Bilmiyor! Yavru Kedinin Kulaklarını ve Ayaklarını Kestiler

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, bir kedinin kulaklarını ve ayaklarını kesip parka bıraktılar. Olay, bu sabah, ilçeye bağlı Yenişehir Mahallesi’nde meydana geldi. Mahalle sakini Tuncay Vurgun, işe giderken, parkta kedi ölüsü gördü. “KESİLEN AYAKLARI ETRAFA ATILMIŞTI” Hayvanın kulakları ile ayaklarının kesilip, çevreye atıldığını fark eden Vurgun, belediye görevlilerine haber verdi. İhbarla gelen belediye görevlileri, kediyi ve hayvana […]

Hayvanlara Eziyet Bitmek Bilmiyor! Yavru Kedinin Kulaklarını ve Ayaklarını Kestiler
24 Ekim 2018 - 13:48 'de eklendi.

eziyet-bitmiyor-kulaklarini-ve-ayaklarini-kesip_11364528_30Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde, bir kedinin kulaklarını ve ayaklarını kesip parka bıraktılar.

Olay, bu sabah, ilçeye bağlı Yenişehir Mahallesi’nde meydana geldi. Mahalle sakini Tuncay Vurgun, işe giderken, parkta kedi ölüsü gördü.

“KESİLEN AYAKLARI ETRAFA ATILMIŞTI”

Hayvanın kulakları ile ayaklarının kesilip, çevreye atıldığını fark eden Vurgun, belediye görevlilerine haber verdi. İhbarla gelen belediye görevlileri, kediyi ve hayvana ait parçaları parktan alarak, götürdü. Kediyi işkence yaparak, telef edenlerin yakalanıp, cezalandırılmasını isteyen Tuncay Vurgun, “Sabah işe gitmek için evden çıktım. Evimin karşısında bulunan parkta ölmüş kedi buldum. Kedinin kesilen ayakları ve kulakları da etraftaydı” dedi.

CANİLERİN YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Kediyi işkence yaparak, telef eden kişi ya da kişilerin belirlenip, yakalanması için çalışma başlatıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER