Yükselen İstanbul Gazetesi

Kendisi ile Cinsel İlişkiye Girmeyi Reddeden Karısını Tekmeleyerek Öldürdü

Tayland’da yaşayan İngiliz adam, kendisi ile cinsel ilişkiye girmeyi reddeden Taylandlı genç eşini tekmeleyerek öldürdü. Cesedi evin önünde bırakıp üzerine battaniye örterek uyumaya giden adam tutuklandı. İngiliz koca, kendisi ile cinsel ilişkiye girmeyi reddeden Taylandlı karısını tekmeleyerek öldürdüğü iddiası ile tutuklandı. CANİ KOCA KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ 51 yaşındaki Kevin Smitham, 29 yaşındaki eşi Kanda Smitham […]

Kendisi ile Cinsel İlişkiye Girmeyi Reddeden Karısını Tekmeleyerek Öldürdü
16 Nisan 2018 - 18:23 'de eklendi.

Tayland’da yaşayan İngiliz adam, kendisi ile cinsel ilişkiye girmeyi reddeden Taylandlı genç eşini tekmeleyerek öldürdü. Cesedi evin önünde bırakıp üzerine battaniye örterek uyumaya giden adam tutuklandı.

Kendisi ile Cinsel İlişkiye Girmeyi Reddeden Karısını Tekmeleyerek Öldürdü, System.String[]

İngiliz koca, kendisi ile cinsel ilişkiye girmeyi reddeden Taylandlı karısını tekmeleyerek öldürdüğü iddiası ile tutuklandı.

CANİ KOCA KISKANÇLIK KRİZİNE GİRDİ

51 yaşındaki Kevin Smitham, 29 yaşındaki eşi Kanda Smitham ve genç kadının ailesi, Tayland’daki Ubon Ratchathani’deki yeni yılı kutlamak için bir araya gelmişti. Pazar akşamı eşi ile beraber olmak isteyen adam ret cevabı alması üzerine kıskançlık krizine girdi. Öfkelenen adam, karısının kendini aldattığından şüphelenerek genç kadına saldırdı.

TEKMELEYEREK ÖLDÜRDÜ

Sarhoş adam eşini tekmeleleyerek öldürdü. Sabah saatlerinde cesedi fark eden komşuların polisi araması üzerine 51 yaşındaki adam tutuklandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER