Yükselen İstanbul Gazetesi

MEB, Öğrencilerini Falçata İle Tehdit Eden Öğretmen Hakkında Soruşturma Başlattı

Başakşehir’de bir okulda öğretmenin ders sırasında tuvalete gitmek için sınıftan çıkmak isteyen öğrencilere ‘falçata’ göstererek tehdit ettiği iddilarıyla ilgili hem savcılık hem Milli Eğitim Bakanlığı soruşturma başlattı. ÖĞRENCİSİNİ FALÇATAYLA TEHDİT ETTİ  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehit Polis Mustafa Erdoğan Orta Okulu’nda okuyan bazı öğrenciler, dün Türkçe dersi sırasında tuvalete gitmek için öğretmen R. C.’den izin istemiş ancak öğretmen iddiaya göre öğrencilere […]

MEB, Öğrencilerini Falçata İle Tehdit Eden Öğretmen Hakkında Soruşturma Başlattı
11 Ocak 2018 - 18:55 'de eklendi.

ogrencisini-falcata-ile-tehdit-eden-ogretmene_10443178_40Başakşehir’de bir okulda öğretmenin ders sırasında tuvalete gitmek için sınıftan çıkmak isteyen öğrencilere ‘falçata’ göstererek tehdit ettiği iddilarıyla ilgili hem savcılık hem Milli Eğitim Bakanlığı soruşturma başlattı.

ÖĞRENCİSİNİ FALÇATAYLA TEHDİT ETTİ

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehit Polis Mustafa Erdoğan Orta Okulu’nda okuyan bazı öğrenciler, dün Türkçe dersi sırasında tuvalete gitmek için öğretmen R. C.’den izin istemiş ancak öğretmen iddiaya göre öğrencilere falçata göstererek tehdit etmişti.

ÖĞRETMEN HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI

İddialar üzerine Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı konuyla ilgili soruşturma başlattı. Milli Eğitim Bakanlığı ise okula müfettiş göndererek inceleme yaptırdı. Bu kapsamda müfettişlerce öğrencilerin ifadelerine başvuruldu. Öğretmen R.C.’nin ise bugün okula gelmediği öğrenildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER