Yükselen İstanbul Gazetesi

MHP’nin Gökçek Hamlesi Sonrası CHP’den Mansur Yavaş Açıklaması Geldi

MHP’nin Ankara’da Melih Gökçek’i aday göstereceği iddiaları siyaset gündemine bomba gibi düşerken, CHP’den de sürpriz bir Mansur Yavaş açıklaması geldi. MHP’nin yerel seçimlerde Ankara’da Melih Gökçek’i aday göstereceği iddiaları sonrası CHP’den Mansur Yavaş açıklaması geldi. CHP Grup Başkanvekili Altay, gazetecilerin “Ankara adayınız Mansur Yavaş mı olacak?” sorusuna “Adaylarımız partimizin evlatlarından gösterilecektir” şeklinde yanıt verdi. “ANKARA-İSTANBUL ADAYLARI BELLİ DEĞİL” CHP Grup Başkanvekili Engin […]

MHP’nin Gökçek Hamlesi Sonrası CHP’den Mansur Yavaş Açıklaması Geldi
24 Ekim 2018 - 14:36 'de eklendi.

MHP’nin Ankara’da Melih Gökçek’i aday göstereceği iddiaları siyaset gündemine bomba gibi düşerken, CHP’den de sürpriz bir Mansur Yavaş açıklaması geldi.

MHP'nin Gökçek Hamlesi Sonrası CHP'den Mansur Yavaş Açıklaması Geldi, System.String[]

MHP’nin yerel seçimlerde Ankara’da Melih Gökçek’i aday göstereceği iddiaları sonrası CHP’den Mansur Yavaş açıklaması geldi. CHP Grup Başkanvekili Altay, gazetecilerin “Ankara adayınız Mansur Yavaş mı olacak?” sorusuna “Adaylarımız partimizin evlatlarından gösterilecektir” şeklinde yanıt verdi.

“ANKARA-İSTANBUL ADAYLARI BELLİ DEĞİL”

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay’dan belediye başkanı adayları ile ilgili bir açıklama geldi. Ankara adayının Mahsur Yavaş olup olmayacağına yönelik soruyu yanıtlayan Altay, “CHP’nin Ankara, İstanbul adayları belli değil. Aralıkayından önce de belli olmaz. Adaylarımız partimizin evlatlarından gösterilecektir” dedi.

“GÖKÇEK, MHP’YE HAYIRLI OLSUN”

MHP’nin Melih Gökçek’e adaylık teklifi götüreceğine yönelik iddialara da değinen Altay, “Melih Gökçek MHP’ye hayırlı olsun, yakışır bence” diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU SİNYALİ VERMİŞTİ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İngiltere ziyareti sırasında yurtdışı örgütlerle yaptığı toplantıda Ankara’da Mansur Yavaş’ı aday gösterme niyetinde olduklarını söyledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER