Yükselen İstanbul Gazetesi

Okan Yalabık’ın sevgilisi ortaya çıktı.

‘Vatanım Sensin’ dizisinde rol alan Okan Yalabık‘ın sevgilisi ortaya çıktı. “39 Basamak” isimli tiyatro oyununda ve ‘Vatanım Sensin’ dizisinde rol alan Okan Yalabık‘ın sevgilisi ortaya çıktı. Okan Yalabık’la bir süredir beraberlik yaşayan Ezgi Ayvalı ilk kez birlikte çekilmiş fotoğrafı paylaştı. Yalabık’ın Balıkesir’de yaşayan ailesinin de sık sık ziyaretine giden Ayvalı, sevgilisiyle yüzlerinin yarısının göründüğü bir pozunu paylaştı. Gönderiyi ilk beğenen […]

Okan Yalabık’ın sevgilisi ortaya çıktı.
12 Ocak 2018 - 18:54 'de eklendi.

‘Vatanım Sensin’ dizisinde rol alan Okan Yalabık‘ın sevgilisi ortaya çıktı.

okan-yalabik-142052PN“39 Basamak” isimli tiyatro oyununda ve ‘Vatanım Sensin’ dizisinde rol alan Okan Yalabık‘ın sevgilisi ortaya çıktı.

okan-yalabik-142053WY
Okan Yalabık’la bir süredir beraberlik yaşayan Ezgi Ayvalı ilk kez birlikte çekilmiş fotoğrafı paylaştı.

okan-yalabik-142053FDYalabık’ın Balıkesir’de yaşayan ailesinin de sık sık ziyaretine giden Ayvalı, sevgilisiyle yüzlerinin yarısının göründüğü bir pozunu paylaştı. Gönderiyi ilk beğenen kişi de Okan Yalabık oldu.

okan-yalabik-142117FMOyunculuğun yanı sıra prodüktörlük, yazarlık ve kostüm tasarımıyla ilgilenen 1990 doğumlu Ezgi Ayvalı’nın Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Araştırma Laboratuvarı’nda eğitim aldığı öğrenildi.
okan-yalabik-142117QFEzgi Ayvalı sevgilisi Okan Yalabık’ın bu fotoğrafını ‘”sevmek ne uzun kelime.” notuyla paylaştı.

okan-yalabik-142117VM

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER