logo

reklam

Yükselen İstanbul Gazetesinden Başkan’a Tebrik Ziyareti

Yükselen İstanbul Gazetesi, Geçtiğimiz günlerde Üsküdar Belediyesinde Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e Tebrik Ziyaretinde bulundu. 

USK_1059

Ziyareti,Yükselen İstanbul Gazetesi  İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Aslıhan Yükselen ile Genel Koordinatör Engin Gülbahar gerçekleştirdi. 

Yoğun ilgi ve izdihamın yaşandığı Tebrik ziyaretlerinin görüldüğü, Üsküdar belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in, Ziyaretçilerle tek tek ilgilendiği ve makamında tüm Üsküdar halkını kabul ettiği dikkat çekti.

Genel Yayın Yönetmeni Aslıhan Yükselen, Başkan Hilmi Türkmen’e Ziyaretinde ”Allah Ağız Tadıyla Nice Başkanlıklar nasip etsin, Bu yoğunluğun temelinde Halkın sevgisi ve size olan inancı yatıyor, Aday adaylığınızın belli olduğu günden bu güne kadar, Yaptığımız araştırmalar ve gözlemlerimize göre Esnafın, halkın, sade vatandaşın, Kadın -Erkek Tüm Üsküdar Halkının Sizi Başkanlık makamında görmek istemesiydi, Ve Bu seçimlerde de gördük ki Halk Sevgisini ve inancını Sandığa taşıdı.”Dedi.

Genel Koordinatör Engin Gülbahar ise Şunları kaydetti: Hilmi Türkmen ile Başkan Yardımcılığı döneminde Gazete olarak sık sık ziyarette bulunduklarını, Röportaj Yaptıklarını söylerken, Hem Trabzonlu olmasından hemde Üsküdar da yaşayan bir kişi olarak Hilmi Türkmen’i Başkan olarak Arzuladıklarını, ve Seçimlerde Kazanacağına Sonuna kadar inandığını dile getirdi.  

Engin Gülbahar, ”Gerek kendi şahsi düşünce ve hissiyatımla, gerekse halkın nabzını ölçerek Başkanlık koltuğuna Hilmi Başkanın oturacağına sonuna kadar inanıyordum.”dedi 

Seçimin ertesinden hemen Sonra Ziyaretlerin başladığını, halkın yoğun ilgisini, Dışarıdaki izdihamı anlatan Engin Gülbahar, Daha öncede Gerek gazete olarak Köşe yazarlarımızla, Gerekse çeşitli iş adamlarıyla Başkan’ a Tebrik ziyaretinde bulunduğunu, ve ardı arkası kesilmeyen ziyaretlerin hala devam ettiğini kaydetti. ”Bu tablo Hilmi Türkmen’in Başarısıdır. Üsküdar da halkla içiçe yaşayan başkanımızın herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olduğunun göstergesidir.   Hilmi Başkanımıza da bu ilgi bu kalabalık yakışır. Tüm bu ziyaretler, Görülüyor ki Üsküdar halkı doğru insana oy vermiştir. Kendisini Tebrik ediyor, Başarılarının devamını diliyoruz” dedi. 

 

 

Share
post_views_cpugv Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.