Yükselen İstanbul Gazetesi

Bu Balıkların Fiyatı Dudak Uçuklatıyor

Göz alıcı renkleri, uzun kuyruk ve yüzgeçleriyle akvaryum dünyasının en ilginç türlerinin başında gelen Kavgacı Siyam Balıkları (Betta), meraklılardan yoğun ilgi görüyor. 1 Akvaryum meraklılarının talepleri nedeniyle anavatanları Endonezya, Vietnam, Tayland ve Singapur’dan binlerce kilometre uzağa yolculuk yapan Bettalar haklı şöhret sayesinde dünyayı dolaşıyor. 2 İnternet üzerinden oluşturulan forumları takip edip, online açık artırmalara giren […]

Bu Balıkların Fiyatı Dudak Uçuklatıyor
21 Eylül 2018 - 12:13 'de eklendi.

Göz alıcı renkleri, uzun kuyruk ve yüzgeçleriyle akvaryum dünyasının en ilginç türlerinin başında gelen Kavgacı Siyam Balıkları (Betta), meraklılardan yoğun ilgi görüyor.

1
Akvaryum meraklılarının talepleri nedeniyle anavatanları Endonezya, Vietnam, Tayland ve Singapur’dan binlerce kilometre uzağa yolculuk yapan Bettalar haklı şöhret sayesinde dünyayı dolaşıyor.
2
İnternet üzerinden oluşturulan forumları takip edip, online açık artırmalara giren Betta meraklıları zaman zaman özel balıklar için küçük bir servet ödemeyi göze alıyor.
3
Düzenlenen bu açık artırmalardan birinde renkleri Vietnam bayrağına benzeyen bir erkek Betta balığının bin 500 ABD Dolarına satıldığı biliniyor.
4
5
6
7
8
9
10
11
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER