Yükselen İstanbul Gazetesi

İstanbul 3. Havalimanı İçin Biletler Satışa Çıkıyor

29 Ekim’de açılması planlanan İstanbul 3. Havalimanı için Türk Hava Yolları ( THY) bilet satışlarına birkaç gün içinde başlayacak. Açılış sonrası THY, tarifesini düzenleyebileceği bazı iç ve dış seferleri buradan yapacak.Satışa açılacak hatlar arasında İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Bakü ve KKTC’ye olan bazı seferler bulunuyor. YOLCU PAYININ YÜZDE 70’İ THY’NİN OLACAK İstanbul 3. Havalimanı’nın yolcu […]

İstanbul 3. Havalimanı İçin Biletler Satışa Çıkıyor
10 Ekim 2018 - 15:00 'de eklendi.

istanbul-3-havalimani-nin-biletleri-satisa_11318083_9829 Ekim’de açılması planlanan İstanbul 3. Havalimanı için Türk Hava Yolları ( THY) bilet satışlarına birkaç gün içinde başlayacak. Açılış sonrası THY, tarifesini düzenleyebileceği bazı iç ve dış seferleri buradan yapacak.Satışa açılacak hatlar arasında İzmir, Adana, Ankara, Antalya, Bakü ve KKTC’ye olan bazı seferler bulunuyor.

YOLCU PAYININ YÜZDE 70’İ THY’NİN OLACAK

İstanbul 3. Havalimanı’nın yolcu payının yüzde 70’i THY’nin olacak. 3. Havalimanı’na büyük taşınma ise 30-31 Aralık’ta yapılacak. İstanbul 3. Havalimanı 31 Aralık tarihine kadar ISL kodunu kullanacak. Bu tarih sonrası ise IST kodunu alacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER