logo

Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi

Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi

Bir döneme damgasını vuran Baywatch dizisinin yıldızlarından Jeremy Jackson’ın eski eşi Loni Willison sokaklarda yaşıyor. Eski bir model olan Willison, California’da yine çöpleri karıştırırken görüntülendi.

Gri bir tayt, beyaz kazak ve siyah bir mont giyen 37 yaşındaki Willison’ın bütün eşyasını da bir tekerlekli arabayla yanında taşıdığı görüldü.

Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi - 3

Bir süredir evsiz olan Loni Willison’ın ayağında ayakkabı olmadığı sadece kırmızı- beyaz renkli çoraplarla dolaştığı da gözden kaçmadı.

Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi - 4

Bir dönem ünlü fitnes dergilerinin kapakları için modellik yapan Willison 2016’dan bu yana evsiz. Eski model zaman zaman California çevresinde çöpleri karıştırırken ya da sokaklarda uyurken görüntüleniyor.

Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi - 5

Loni Willison, bir dönemin gözde dizilerinden Baywatch’da Hobie Buchannon karakterini canlandıran Jeremy Jackson ile kısa süren bir evlilik yaptı. Jeremy Jackson’ın ise eski eşine yardım etmediği de belirtildi. Jackson’dan 2014 yılında boşanan Willison’ın durumu onu eskiden beri tanıyanları endişelendiriyor.

Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi - 6

Loni Willison, geçtiğimiz yılın ekim ayında İngiliz The Sun gazetesiyle konuşmuştu. Willison, kimseden yardım talep etmediğini de dile getirmişti. Willison, sokaklarda yaşamaya başlamadan önce zaman zaman cep telefonundan çektiği pozlarını sosyal medyada paylaşıyordu. Genç kadın artık bir cep telefonu olmadığını da bir süre önce açıklamıştı.

Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi - 7
Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi - 8
Loni Willison yine çöpleri karıştırırken görüntülendi - 9

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.