Yükselen İstanbul Gazetesi

Marmara Denizi’nde Korkutan Deprem! İstanbul’da da Hissedildi

Marmara Denizi’nde Bursa Karacabey açıklarında, 00.07’de 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul, Balıkesir ve Çanakkale’de de hissedildi. Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre Marmara Denizi‘nde İstanbul‘da hissedilen 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. DEPREM, İSTANBUL, BURSA, ÇANAKKALE VE BALIKESİR‘DE HİSSEDİLDİ Merkezi üssü Marmara Denizi olan 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Marmara genelinde özellikle […]

Marmara Denizi’nde Korkutan Deprem! İstanbul’da da Hissedildi
05 Mart 2019 - 1:14 'de eklendi.

Marmara Denizi’nde Bursa Karacabey açıklarında, 00.07’de 4,0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İstanbul, Balıkesir ve Çanakkale’de de hissedildi.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ile Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre Marmara Denizi‘nde İstanbul‘da hissedilen 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

DEPREM, İSTANBUL, BURSAÇANAKKALE VE BALIKESİR‘DE HİSSEDİLDİ

Merkezi üssü Marmara Denizi olan 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Marmara genelinde özellikle İstanbul, BursaBalıkesirÇanakkale‘dehissedilen depremde kısa süreli panik yaşandı. 

Kandilli Rasathanesi’nden alınan bilgiye göre Marmara Denizi merkezli bir deprem meydana geldi. Yerin 5 kilometre altında saat 00.07’de meydana gelen depremin büyüklüğü 4.0 olarak ölçüldü.

AFAD’DAN İLK AÇIKLAMA

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığı’nın da internet sitesinde verdiği bilgilere göre saat 00.07’de meydana gelen depremin derinliğini 7.01 kilometre büyüklüğünü de 4.0 olarak açıkladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER