Yükselen İstanbul Gazetesi

Omzuna Alıp Kaçırdığı Kadına Tecavüz Eden Sapığa 24 Yıl Hapis Cezası Verildi

Taksim’de 21 Ocak 2017’de iki kadından birini bıçaklanıp diğerinin ise omuza alınıp kaçırıldıktan sonra götürüldüğü evde tecavüze uğramasına ilişkin 2 sanığın yargılandığı davada karar çıktı. 24 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ Mahkeme, “Nitelikli cinsel saldırı” ve “Hürriyet yoksun kılma” suçlarından ayrı ayrı sanık Engin K.’ya toplam 24 yıl hapis, sanık Dursun A.’ya ise 20 yıl hapis […]

Omzuna Alıp Kaçırdığı Kadına Tecavüz Eden Sapığa 24 Yıl Hapis Cezası Verildi
02 Ekim 2018 - 13:53 'de eklendi.

Taksim’de 21 Ocak 2017’de iki kadından birini bıçaklanıp diğerinin ise omuza alınıp kaçırıldıktan sonra götürüldüğü evde tecavüze uğramasına ilişkin 2 sanığın yargılandığı davada karar çıktı.

24 YIL HAPİS CEZASI VERİLDİ

Mahkeme, “Nitelikli cinsel saldırı” ve “Hürriyet yoksun kılma” suçlarından ayrı ayrı sanık Engin K.’ya toplam 24 yıl hapis, sanık Dursun A.’ya ise 20 yıl hapis cezası verildi.

Engin K., polisin sıkı takibi sonrası yakalanmıştı.

OMZUNA ALIP KAÇIRMIŞTI

Taksim’de güvenlik kamerasına yansıyan olay 21 Ocak 2017’de meydana gelmişti. Eğlence dönüşü sabahın erken saatlerinde evlerine gitmek için Balo Sokak’tan, Tarlabaşı Bulvarı’na doğru yürüyen F.H.E isimli kadına cinsel saldırıda bulunulması ve yanındaki kadın arkadaşı E.Y.’nin ise tekmelenip yaralanmasıyla ilgili aranan Engin K. ve kendisine yardım eden Dursun A. kıskıvrak yakalanmıştı. Saldırganın talihsiz kadını omzuna alıp kaçırması gündeme oturmuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER