logo

Türkiye’ye gelmesi imkansız

Türkiye’ye gelmesi imkansız

Transferin hızlı takımı Fenerbahçe’de gözler kanat oyuncusuna çevrildi. Bu bölgeyi kaliteli bir isimle güçlendirmek isteyen sarı-lacivertlilerin Real Madrid’in yıldızı Eden Hazard’ı gündemine aldığı belirtilmişti. Konu ile ilgili İspanya’dan kritik bir açıklama geldi ve Belçikalı oyuncunun Türkiye’ye transferinin imkansız olduğu ifade edildi.

Fenerbahçe’nin transfer listesinde olduğu iddia edilen Real Madrid’in Belçikalı yıldızı Eden Hazard ile ilgili Manu de la Juan açıklamalarda bulundu.

İspanya’dan Hazard’ın F.Bahçe’ye transferi için açıklama: Türkiye’ye gelmesi imkansız

İspanya’nın en popüler spor gazetesi AS’ın Real Madrid muhabiri Manu de la Juan, oyuncunun Türkiye’ye gelmesinin imkânsız olduğunu söyledi.

Radyospor’a konuşan Manu de la Juan, “Eden Hazard’ın kiralık olarak Fenerbahçe’ye geleceği yönündeki iddia, İspanya’dan çıkmadı. Bu, Türkiye kaynaklı bir iddia. Hasan Çetinkaya, görevde olduğu dönemde Hazard’ı getirmeye çalıştıklarını, oyuncuyla temasının hâlen devam ettiğini ve Hazard’ın kendisine, bir gün Fenerbahçe’de oynamak istediğini söylediğini ifade etmiş. Bu açıklama küçük bir haber olarak İspanya’da bir gazetede yer aldı. İşin gerçeği şu, Eden Hazar’ın Türkiye’ye transferi imkânsız. Bir buçuk yıldır arka arkaya gelen sakatlıklardan dolayı, Real Madrid’de düzenli oynayamadı. Şu anda iyi oynadığını söyleyemeyiz. Ama, Real Madrid ona 100 milyon Euro’dan fazla yatırım yaptı. Birincisi, Madrid yönetimi bu parayı büyük ölçüde kurtarmadan onun transferine izin vermez. Kiralık göndermez. İkincisi Hazard pes etmedi. Performansını yükseltip, takıma yararlı olacağını düşünüyor” dedi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.